Darbuotojas maisto pramonės srityje

Dronten Flevoland
23-07-2020

Level One ieško žmonių vienam iš didžiausių mūsų klientų tarptautiniame lygyje pirmaujančiam maisto pramonės srityje.

Valandinis tarifas 10,55 € brutto per valandą + papildomi priedai! T.y.:

Nuo pirmadienio iki penktadienio dirbant nuo 00:00 iki 06:00 mokama 140% = 14,77 €
Nuo pirmadienio iki penktadienio dirbant nuo 23:00 iki 06:00 mokama 140% 14,77 €
Šeštadieniais nuo 00:00 - 06:00 - 140% 14,77 €

Šeštadieniais nuo 15:00 - 23:00 - 125% 13,19 €
Šeštadieniais nuo 23:00 - 24:00 - 200% 21,1 €
Sekmadieniais nuo 00:00 - 23:00 - 200% 21,1 €
Sekmadieniais nuo 23:00 - 24:00 - 140% 14,77 €
Švenčių dienomis nuo pirmadienio iki šeštadienio - 200% 21,1 €
Švenčių dienomis sekmadieniais 300% 31,65 €
Jeigu dirbate daugiau nei 38 valandas, mokama 135% 14,24 € nuo 39-tos valandos

Siūlome:
  • Legalų ir ilgalaikį darbą;
  • 40 – 50 valandų per savaitę;
  • 5 darbo dienas per savaitę;
  • Galimybę dirbti poroms;
  • Gyvenamąją vietą – 71,50 € už savaitę;
  • Sveikatos draudimą – 22,82 € už savaitę.

 Darbo pobūdis:
  • Maisto produktų atrinkimas, rūšiavimas;
  • Maisto gaminių gamyba: salotų paruošimas, pjaustymas;
  • Maisto produktų, gaminių pakavimas.
  • Temperatūra vėsi

Reikalavimai:
  • Galimybė dirbti ilgą laikotarpį;
  • Bent minimalios anglų kalbos žinios arba lenkų kalba;
  • Teigiamas požiūris ir noras dirbti;
  • Patirtis nebūtina;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) privalumas

Naujausi darbai

Darbuotojas maisto pramonės srityje   Level One ieško žmonių vienam iš didžiausių mūsų klientų ...
Flevoland

Rožių kirpėjas

Keliems iš savo klientų ieškome žmonių, norinčių dirbti rožių šiltnamyje. Jų auginamos rožės ...
Flevoland

Darbuotojas paprikų šiltnamyje

Mūsų klientas, dirbantis su paprikų produkcija šiltnamiuose ir turintis ilgametės darbo patirties, ieško žmonių, darbui &...
Flevoland
Nieuwsberichten