Darbuotojas maisto pramonės srityje

Dronten Flevoland
23-07-2020

Level One ieško žmonių vienam iš didžiausių mūsų klientų tarptautiniame lygyje pirmaujančiam maisto pramonės srityje.

Valandinis tarifas 10,55 € brutto per valandą + papildomi priedai! T.y.:

Nuo pirmadienio iki penktadienio dirbant nuo 00:00 iki 06:00 mokama 140% = 14,77 €
Nuo pirmadienio iki penktadienio dirbant nuo 23:00 iki 06:00 mokama 140% 14,77 €
Šeštadieniais nuo 00:00 - 06:00 - 140% 14,77 €

Šeštadieniais nuo 15:00 - 23:00 - 125% 13,19 €
Šeštadieniais nuo 23:00 - 24:00 - 200% 21,1 €
Sekmadieniais nuo 00:00 - 23:00 - 200% 21,1 €
Sekmadieniais nuo 23:00 - 24:00 - 140% 14,77 €
Švenčių dienomis nuo pirmadienio iki šeštadienio - 200% 21,1 €
Švenčių dienomis sekmadieniais 300% 31,65 €
Jeigu dirbate daugiau nei 38 valandas, mokama 135% 14,24 € nuo 39-tos valandos

Siūlome:
  • Legalų ir ilgalaikį darbą;
  • 40 – 50 valandų per savaitę;
  • 5 darbo dienas per savaitę;
  • Galimybę dirbti poroms;
  • Gyvenamąją vietą – 71,50 € už savaitę;
  • Sveikatos draudimą – 22,82 € už savaitę.

 Darbo pobūdis:
  • Maisto produktų atrinkimas, rūšiavimas;
  • Maisto gaminių gamyba: salotų paruošimas, pjaustymas;
  • Maisto produktų, gaminių pakavimas.
  • Temperatūra vėsi

Reikalavimai:
  • Galimybė dirbti ilgą laikotarpį;
  • Bent minimalios anglų kalbos žinios arba lenkų kalba;
  • Teigiamas požiūris ir noras dirbti;
  • Patirtis nebūtina;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) privalumas

Naujausi darbai

Darbuotojas logistikos centre

Level One Uitzendbureau ieško darbuotojų, norinčių dirbti logistikos centre. Siūlome: Valandinį tarifą 13,89 eur bruto (10,69 ...
Flevoland

Darbuotojas maisto pramonės srityje   Level One ieško žmonių vienam iš didžiausių mūsų klientų ...
Flevoland

Darbas pakavime - logistikos centre

Level One Uitzendbureau ieško darbuotojų, norinčių dirbti logistikos centre - pakavime. Mūsų užsakovas yra dinami&...
Flevoland