Rekruter

 O firmie

Level One Uitzendbureau to prężnie rozwijająca się organizacja, specjalizująca się w oferowaniu pracowników tymczasowych, dbaniu o system wynagrodzeń oraz delegowaniu siły roboczej. Level One Uitzendbureau działa w różnych sektorach, w tym w handlu hurtowym, technologii, usługach biznesowych, przemyśle, rolnictwie i ogrodnictwie. Nasza siedziba znajduje się w Emmeloord.

Obecnie poszukujemy REKRUTERA do wzmocnienia naszego międzynarodowego zespołu!

 O pracy

Obowiązki:

  • Przygotowywanie ofert pracy i umieszczanie ich na naszej stronie internetowej;
  • Pozyskiwanie kandydatów przy użyciu różnych metod wyszukiwania, w celu zbudowania solidnego potoku kandydatów;
  • Wybor kandydatów poprzez przeglądanie życiorysów i podań o pracę oraz przeprowadzanie wywiadow telefonicznych;
  • Prawidłowe dopasowanie kandydatów do ofert pracy;
  • Praca z mediami społecznościowymi;
  • Zarządzanie całym procesem rozmowy kwalifikacyjnej, selekcji  oraz zamkniecie procesu rekrutacyjnego;
  • Upewnienie się, że nowi pracownicy mają doskonały start i doświadczenie.

 Co jest wymagane

  • Dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejetnosc samodzielnej pracy;
  • Szybka nauka i otwartość na rozwój osobisty;
  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego;
  • Prawo jazdy (kategoria B);
  • Prosimy o dowód szczepienia COVID.

 Co NIE jest wymagane

 Co oferujemy

  • Jeśli okaże się, że jest to odpowiednia praca dla Ciebie, proponujemy stała wspolprace;
  • Zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie zdrowotne i inne niezbędne narzędzia do pracy;
  • Międzynarodowy zespół entuzjastycznych kolegów;
  • Możliwości rozwoju zawodowego jako rekruter;
  • Wynagrodzenie adekwatne do rynku, zgodne z Twoim wykształceniem i doświadczeniem; Wynagrodzenie początkowe 2200 €; wynagrodzenie końcowe może wynieść nawet 3000 €;
  • Czas pracy: 8:30 – 17:00.
  Jesteś idealnym kandydatem, którego szukamy? Zarejestruj się wypełniając poniższy formularz. Prosimy o załączenie CV i listu motywacyjnego w języku ANGIELSKIM.

 Rekruter

Szczegóły

  Emmeloord, Holandia
 € za godzinę / €2200-3000 (miesięcznie + dodatki)
 40 godzin
 Praca długoterminowa
 Zakwaterowanie
 Samochod