Recrutor

 Despre companie

Level One Uitzendbureau este o organizație în creștere rapidă, specializată în oferirea de locuri de muncă pe termen lung și sezon pentru lucrătorii temporari, având grijă de sistemul de remunerare și delegare a forței de muncă. Level One Uitzendbureau operează în diverse sectoare, inclusiv en-gros, tehnologie, servicii pentru afaceri, industrie, agricultură și horticultură. Sediul nostru central este în Emmeloord.

În prezent, căutăm RECRUTOR pentru a întări echipa noastră internațională!

 Despre locul de munca

Responsabilități:

  • Publicitate: pregătirea ofertelor de muncă și publicarea acestora pe site-ul nostru și pe platformele noastre de social media;
  • Social media: implicarea în social media pentru a găsi potențiali candidați; crearea de conținut: fotografii, videoclipuri;
  • Găsirea candidaților folosind diferite metode de căutare pentru a construi o bază de date de candidați;
  • Screeningul candidaților prin revizuirea CV-urilor și aplicațiilor pentru locuri de muncă și efectuarea de interviuri prin apel video;
  • Administrarea procesului general de interviu, selecție și închidere;
  • Asistența în procesul de integrare, asigurându-se că, candidații au toate informațiile necesare pentru a avea un început și o experiență perfectă;
  • Furnizarea de informații pentru persoanele care caută locuri de muncă despre ofertele de muncă actuale, procedurile de aplicare și răspunderea la orice întrebări legate de recrutare.

 Ce se cere

  • 1 an de experiență în munca ca recrutor;
  • Abilități bune de comunicare;
  • Cunoștințe de Microsoft Office;
  • Ești concentrat pe atingerea obiectivelor;
  • Poți lucra independent;
  • Învățare rapidă și deschis să te dezvolți;
  • Bune cunoștințe de limba română și engleză (vorbit și scris);
  • Permis de conducere (categoria B) și transport propriu.

 Ce nu se cere

 Ce oferim

  • Dacă se dovedește că aceasta este locul de muncă potrivit pentru tine, oferim o relație de muncă permanentă;
  • Cazare, asigurare de sănătate și alte instrumente necesare pentru muncă;
  • O echipă internațională;
  • Posibilități de dezvoltare profesională ca recrutor;
  • Salariu de început – 2350 €;
  • Program de lucru: Luni – Vineri 8:30 – 17:00

Recrutor

Detalii

 Emmeloord, Olanda
 €Pe ora / €2350Lunar
 40 ore
 Loc de muncă stabil
 Cazare asigurare - 88 € pe săptămână
 Propriul tău transport

Aplica pentru un loc de munca